CMS

CMS Grubu, hafif alaşımlı alüminyum jant sektöründe Avrupa’daki en büyük 3 şirketten birisidir. Son olarak, Mini markasının da portföyüne eklenmesiyle müşteri profili toplam 22 markaya ulaşmıştır.

BMW Grubu (BMW, Mini), Daimler Grubu (AMG, Mercedes), Fiat Grubu (Alfa Romeo, Fiat ve Lancia), Ford, Honda, Renault Grubu (Renault, Nissan, Dacia), Toyota Grubu (Toyota ve Lexus), Suzuki ve VW AG Grubu (Audi, Bentley, Seat, Skoda, Porsche, ve Volkswagen) markaları için ihracat odaklı üretim gerçekleştiren CMS, Türkiye’de ise yine üretici firmalardan Toyota Türkiye, Oyak Renault, Tofaş, Ford Otosan ve Honda Türkiye markaları için jant üretmektedir. Otomotiv sektörünün tüm bu dev kuruluşları jant konusunda mühendislik ve tasarım ortağı olarak CMS ile iş birliği yapmakta ve CMS kalitesine güvenmektedir.

CARRE

“Carre Wheels”, Kare Metal Form Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tescilli markasıdır. Kare Metal, Technocast Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (www.technocast.com.tr ) grup şirketidir. Firmamız Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 13500 m2 arazi üzerine kurulu olup; 9500 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Kare Metal, sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip kadrosunun profesyonel yaklaşımı ile her geçen gün ilerleyen teknolojiyi yakından takip ederek, kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden büyümeye devam etmektedir.

KORMETAL

1978 yılında İstanbul ‘da alüminyum ve zamak parça üretimi ile yola çıkan KORMETAL, bugün ihracat yapan şirketler topluluğu haline gelmiştir.

Günümüzde 5.000 ton/yıl alüminyum işleme kapasitesine ulaşmış ve üretiminin tamamını başta Almanya, Fransa ve İngiltere olmak üzere Avrupa ülkelerine ihraç eden modern bir dökümhaneye sahip olan fabrikamıza 1986 yılında hafif alaşımlı alüminyum jant üretim tesisi eklenmiş ve Kormetal jantları gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tanınan ve aranılan bir jant markası olmuştur.

SLK

Ürün Hakkında Açıklama Yakın Zamanda Eklenecektir.

DJ

Ürün Hakkında Açıklama Yakın Zamanda Eklenecektir.

ARCEO

Ürün Hakkında Açıklama Yakın Zamanda Eklenecektir.

VOSSEN

Ürün Hakkında Açıklama Yakın Zamanda Eklenecektir.